Site Logotype
Aktualności

Bezpieczeństwo usług i klientów

Bezpieczeństwo, to słowo odmienia przez wszystkie przypadki w dobie koronawirusa. Także dla nas, którym powierzacie swoją urodę, jest bardzo ważne. Chcąc zapewnić bezpieczeństwo klientom, pracownikom a jednocześnie zadbać o jak najwyższą jakość usług prosimy o bezwzględne przestrzeganie poniższych zasad:

MAKSYMALNA LICZBA KLIENTÓW PRZEBYWAJĄCYCH JEDNOCZEŚNIE W INSTYTUCIE 3 klientów może jednocześnie bezpiecznie przebywać na terenie Instytutu.
WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ JEDYNIE PO WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI TERMINU:

– rejestracja telefoniczna:  661 12 99 92
– rejestracja online: www.moment.pl/instytut-pieknego-ciala

Tym samym nie ma możliwości wejścia na teren Instytutu bez wcześniejszej rejestracji wizyty.

PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYBYCIE NA WIZYTĘ

Poczekalnia w recepcji jest wyłączona z użytkowania, więc prosimy o punktualne stawianie się na umówioną wizytę, aby uniknąć mijania się klientów w recepcji.
Jeśli klient stawi się na wizytę wcześniej, to będzie obowiązany poczekać na zewnątrz budynku aż wcześniejszy klient zakończy wizytę. Pracownik będzie do dyspozycji max 5 minut przed planowanym zabiegiem.
Spóźnienia na zabieg powyżej 10 minut skutkować będą koniecznością przełożenia zabiegu lub jego skróceniem o ile procedura zabiegowa to umożliwia.

PROSIMY O PRZYCHODZENIE BEZ OSÓB TOWARZYSZĄCYCH

Na teren Instytutu mają wstęp tylko klienci wcześniej umówieni na zabieg lub konsultację.
Ze względów bezpieczeństwa zapraszamy na wizytę bez osób towarzyszących, w tym dzieci.
Wyjątkiem jest wizyta osoby małoletniej, podczas której niezbędna jest obecność 1 opiekuna.

NA TERENIE INSTYTUTU OBOWIĄZUJE NAKAZ ZAKRYWANIA UST i NOSA

Zapraszamy z własną maską ochronną. Klienci bez maski nie będą mogli skorzystać z usług – ewentualnie będą zobowiązani do zakupu maski w Instytucie. Maseczkę można będzie zdjąć w gabinecie zabiegowym w przypadku wykonywania zabiegów na twarz i szyję. W przypadku zabiegów na inne partie – obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust.

NA TERENIE INSTYTUT MOGĄ PRZEBYWAĆ JEDYNIE OSOBY CAŁKOWICIE ZDROWE oraz NIEMAJĄCE KONTAKTU Z OSOBAMI POTENCJALNIE ZAKAŻONYMI

Osoby z objawami chorobowymi (katar, kaszel, podwyższona temperatura) nie będą wpuszczane na teren Instytutu. Osoby, które miała kontakt z innymi osobami np. przebywającymi w kwarantannie proszone są o przełożenie wizyty.

ZACHOWANIE W TRAKCIE WIZYTY i ZABIEGU

W trakcie wizyty prosimy o zachowanie bezpiecznego odstępu od pracownika (zalecane 1,5 m). Wyjątkiem jest czas niezbędny do przeprowadzenia zabiegu. Zabiegi będą przeprowadzane w możliwe najkrótszym czasie, który umożliwia procedura zabiegowa. W trakcie zabiegu zarówno klientka jak i pracownik mają zakaz korzystania z telefonów komórkowych.

PO WEJŚCIU NA TEREN INSTYTUTU OBOWIĄZUJĄ NASTĘPUJĄCE PROCEDURY:

– obowiązkowe umycie rąk według instrukcji
– obowiązkowa dezynfekcja dłoni
– obowiązek zakrywania ust i nos

PO KAŻDYM ZABIEGU GABINETY SĄ DOKŁADNIE DEZYNFEKOWANE

Podczas zabiegów wykorzystujemy jednorazowe materiały i/lub wysterylizowane narzędzia. Dezynfekujemy wszystkie powierzchnie środkami do tego przeznaczonymi. Dodatkowo w gabinetach powietrze jest oczyszczane i sterylizowane poprzez specjalistyczny medyczny sterylizator tunelowy.

PRACOWNICY

W przypadku jakichkolwiek oznaki choroby – pracownik zobowiązany jest opuścić miejsce pracy i nie może wykonywać zabiegów. Umówione wizyty zostaną przełożone na możliwie najbliższy termin. W trakcie wykonywania zabiegów pracownik ubrany jest w odzież roboczą, rękawiczki jednorazowe (wymieniane po każdym zabiegu lub w razie potrzeby w jego trakcie), przyłbicę ochronną i/lub maseczkę ochronną. Pracownicy mają obowiązek bezwzględnego stosowania się do procedur sanitarno-epidemiologicznych.

Udostępnij