Site Logotype
Aktualności

Pomysł na prezent dla Babci

Czy pamiętasz, że Babcia, to także KOBIETA?
Lubi się podobać, choć może czasem ma zbyt mało czasu dla siebie.
Jest najlepszą kucharką i najczulszą opiekunką dla swoich wnucząt…
Chciałaby o siebie zadbać ale nie śledzi trendów i nie bardzo wie jak?
tak więc…
w tym roku nie kupuj Babci kwiatów tylko
zaproś na chwile relaksu u dobrej kosmetyczki.

BON Upominkowy, to świetny pomysł na upominek dla Babci, która na co dzień dba o Ciebie i Twoją rodzinę-czasem zapominając o sobie.

Polecamy szczególnie:

Królewski Lift – wspaniały masaż twarzy, szyi, dekoltu i karku w trakcie, którego odżywiamy skórę a jednocześnie relaksujemy napięte mięśnie. W wersji Basic zabieg kosztuje 80 zł. Możesz wzbogacić ten zabieg do wersji de Lux dodając peeling, który rozjaśni i zmiękczy skórę (+40 zł).

UNITONE – zabieg rozświetlający i odżywiający skórę. Dzięki działaniu specjalnych składników, w tym vit. C, w wyniku zabiegu rozjaśniamy skórę a dodatkowo regenerujemy ją, uzupełniając braki składników odżywczych w skórze. Cena zabiegu 200 zł.

Lifting bez skalpela – Focus RF+ – działanie fali radiowej podgrzewa włókna kolagenowe, dzięki czemu ulegają skróceniu a skóra wyraźnie się napina. Promocyjna cena zabiegu, to 250 zł zamiast 300 zł.

Martwisz się, że żaden w powyższych zabiegów nie spodoba się?

Jeśli nie masz pewności, który z naszych zabiegów będzie najlepszy na prezent dla Babci – wybierz Bon Upominkowy na określoną kwotę a my, wspólnie z Obdarowaną, dobierzemy właściwy zabieg podczas wizyty. Dzięki temu Twój prezent na długo pozostanie w pamięci.

P.S. Gwarantujemy miłą i kompetentną obsługę oraz pełną opiekę podczas wizyty.

prezent dla babci - bon upominkowy

Udostępnij