Site Logotype
Brak kategorii

Pomysł na prezent dla Babci

Czy pamiętasz, że Babcia, to także KOBIETA?
Lubi się podobać, choć może czasem ma zbyt mało czasu dla siebie.
Jest najlepszą kucharką i najczulszą opiekunką dla swoich wnucząt…
Chciałaby o siebie zadbać ale nie śledzi trendów i nie bardzo wie jak?
tak więc…
w tym roku nie kupuj Babci kwiatów tylko
zaproś na chwile relaksu u dobrej kosmetyczki.

BON Upominkowy, to świetny pomysł na upominek dla Babci, która na co dzień dba o Ciebie i Twoją rodzinę-czasem zapominając o sobie.

Polecamy szczególnie:

Królewski Lift – wspaniały masaż twarzy, szyi, dekoltu i karku w trakcie, którego odżywiamy skórę a jednocześnie relaksujemy napięte mięśnie. W wersji Basic zabieg kosztuje 80 zł. Możesz wzbogacić ten zabieg do wersji de Lux dodając peeling, który rozjaśni i zmiękczy skórę (+40 zł).

UNITONE – zabieg rozświetlający i odżywiający skórę. Dzięki działaniu specjalnych składników, w tym vit. C, w wyniku zabiegu rozjaśniamy skórę a dodatkowo regenerujemy ją, uzupełniając braki składników odżywczych w skórze. Cena zabiegu 200 zł.

Lifting bez skalpela – Focus RF+ – działanie fali radiowej podgrzewa włókna kolagenowe, dzięki czemu ulegają skróceniu a skóra wyraźnie się napina. Promocyjna cena zabiegu, to 250 zł zamiast 300 zł.

Martwisz się, że żaden w powyższych zabiegów nie spodoba się?

Jeśli nie masz pewności, który z naszych zabiegów będzie najlepszy na prezent dla Babci – wybierz Bon Upominkowy na określoną kwotę a my, wspólnie z Obdarowaną, dobierzemy właściwy zabieg podczas wizyty. Dzięki temu Twój prezent na długo pozostanie w pamięci.

P.S. Gwarantujemy miłą i kompetentną obsługę oraz pełną opiekę podczas wizyty.

prezent dla babci - bon upominkowy

Udostępnij