Site Logotype
Brak kategorii

Zabieg odmładzający PRP like Therapy

PRP like Therapy alternatywa dla zabiegów osoczem bogatopłytkowym zabieg totalnie odmładzający i przebudowujący skórę. Odkryj kosmetyczny eliksir młodości

Jak działa zabieg odmładzający PRP like Therapy?

Zabieg PRP – like Therapy powstał dzięki medycynie regeneracyjnej. Jest to dziedzina medycyna, która opiera swoje działanie na naturalnej zdolności naszego ciała do odnowy, naprawy, regeneracji. Od wielu lat wykorzystywana jest w celu odmładzania – np. zabiegi osoczem bogatopłytkowym czy komórkami macierzystymi.
W 2012 r nastąpił przełom. Przyznano nagrodę Nobla w dziedzinie chemii za odkrycie GPRC – czyli receptorów w błonach komórkowych, które odbierają sygnały niezbędne dla procesów życiowych.
W odpowiedzi na to odkrycie powstał W3Peptide, który ma zdolność łączenia się z receptorem GPRC w komórkach naszej skóry a w rezultacie dochodzi do szeregu reakcji, których celem jest regeneracja i odmłodzenie skóry.
Kolejnym czynnikiem gwarantującym efekt odmłodzenia jest peptyd GHK – Cu. Naukowcy wyizolowali go z naszego osocza. Wpływa on na naprawę tkanek organizmu ludzkiego. Pojawia się w przypadku urazów aby wspierać proces regeneracji. Dodatkowo GHK – Cu wpływa na powstawanie kolagenu, włókien elastycznych. Poza tym broni nasze komórki przed szkodliwym działanie promieni UV, wyrównuje koloryt skóry. Kluczowym działaniem tego peptydu jest stymulacja komórek macierzystych w celu ich podziału a także przyczynia się do powstawania nowych komórek.

Laboratorium ARKANA korzysta z działania obydwu peptydów dzięki czemu powstał unikalny zabieg dermoestetyczny PRP – like Therapy oraz linia kosmeceutyków, która umożliwi pielęgnację domową w oparciu o synergiczne działanie peptydów.

Zabieg odmładzający PRP  like Therapy – alternatywa dla zabiegów osoczem bogatopłytkowym?

Zabiegi medycyny estetycznej z zakresu regeneracji i anty aging, to silny trend.
Coraz większa grupa kobiet zwiększa swoją świadomość i wie, że typowe wypełniacze czy botoks nie są najlepszym i jedynym rozwiązaniem. Dlatego też coraz częściej poszukują innych rozwiązań, których efektem będzie opóźnienie naturalnych procesów starzenia się organizmu.
Idealną odpowiedzią na te oczekiwania jest medyczny zabieg osoczem bogatopłytkowym, znany także jako „wampirzy lifting”. W trakcie zabiegu stymulujemy procesu odnowy dzięki wykorzystaniu materiału autologicznego, czyli pochodzącego z naszego własnego organizmu. Dzięki czemu ryzyko powikłań jest ograniczone do minimum a efekt działania zabiegu widać już po kilkunastu dniach.
W trakcie serii medycznych zabiegów osoczem bogatopłytkowym lub w celu podtrzymanie efektów po ich zakończeniu rekomendujemy wykonanie zabiegu odmładzającego PRP like Therapy.
Dzięki temu Twoja skóra będzie w pełni zregenerowana oraz mniej podatna na proces naturalnego starzenia się.

Zabieg odmładzający PRP  like Therapy – terapia domowa?

Aby wzmocnić efekty działania zabiegu osoczem bogatopłytkowym warto w pielęgnacji domowej wdrożyć dermokosmetyki o efekcie PRP – like.
Zestaw: eliksir + krem jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które poddają się zabiegom na bazie osocza bogatopłytkowego jak również dla osób, które wykonują serię zabiegów kosmetologicznych PRP – like Therapy.

zabieg odmładzający PRP like Therapy

Zestaw kosztuje 289 zł i jest do nabycia w recepcji Instytutu Pięknego Ciała


Udostępnij