Nasz Instytut powstał z myślą o propagowaniu zdrowego stylu życia. Służymy wszystkim osobom, których marzeniem jest piękna, proporcjonalna sylwetka, młody wygląd i dobre samopoczucie. Jako pierwsi na rynku koszalińskim świadczymy usługi w oparciu o światowej klasy rozwiązania w zakresie modelowania sylwetki – Endermologia francuskiej firmy LPG. Jako jedyni wykonujemy zabiegi za pomocą dwóch specjalistycznych aparatów Cellu M6 oraz najnowszego Integral.


Aparaty oraz doświadczenie naszego personelu gwarantują rewelacyjne wyniki terapii w krótkim czasie.

Osobom, którym zależy na dużej redukcji obwodów ciała przygotowaliśmy ofertę w zakresie Liposukcji bez skalpela. Są to zabiegi ultradźwiękowego rozbijania tkanki tłuszczowej. Niezwykle skutecznie działają na wszelkiego rodzaju otłuszczenia. Zabiegi wykonujemy rewelacyjnym urządzeniem Lipo Royal II.

Jednocześnie oferujemy nowatorskie metody odmładzania zarówno twarzy jak i ciała w oparciu o nieinwazyjną i bezpieczna technologię fal radiowych, która stanowi zdrową alternatywę dla skalpela czy wypełniaczy. W naszym gabinecie pracuje sprawdzony i bardzo ceniony wśród klientów aparat Focus RF+.
Ponadto zapraszamy do naszego gabinetu kosmetycznego. Oferujemy pełna gamę zabiegów pielegnacyjnych. Nasz personel dobierze indywidualny program pielęgnacyjny, stosowny nawet dla najtrudniejszych rodzajów cer. Właściwie dobrana terapia oraz systematycznie wykonywane zabiegi pielęgnacyjne są gwarancją zdrowej i promiennej cery na długie lata.

W sezonie jesienno-zimowym serdecznie zapraszamy na zabiegi laseroterapii. Zabiegi wykonujemy przy użyciu sprawdzonej technologii E-light. Nasi klienci najczęściej korzystają z zabiegów depilacji laserowej ale także mamy duże doświadczenie w likwidacji trądziku pospolitego czy trądziku różowatego. Ponadto polecamy zabiegi mające na celu rozjaśnianie przebarwień czy obkurczanie naczyń krwionośnych.

Przed rozpoczęciem współpracy z klientem przeprowadzamy szczegółowy wywiad, który jest podstawą do przygotowania indywidualnej oferty usług dla każdego klienta. Ze względu na bogactwo technologii i szerokie ich zastosowanie oferujemy profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich protokołów zabiegowych.

Nasz personel dba o najwyższą jakość świadczonych usług co gwarantuje klientowi maksymalny komfort podczas wizyty i zabiegów. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.