Site Logotype
Promocje

Sprawdź co w tym miesiącu mamy w promocji

PROMOCJA MIESIĄCA

Czerwiec, to miesiąc kiedy intensywnie przygotowujemy się do lata. Bardziej krytycznie patrzymy na swoje ciało – myśląc o tym jak zaprezentujemy się w bikini. Także nasza twarz wymaga specjalnej troski – aby podczas letniego wypoczynku była odpowiednio zabezpieczona i cieszyła nas pięknym i zdrowym wyglądem.

Właśnie z myślą o przygotowaniu do lata i  sezonu bikini przygotowaliśmy dla Ciebie nasze najlepsze zabiegi w promocyjnej cenie.

PRZYGOTUJ SWOJĄ TWARZ DO LATA

Ukochany przez nasze klientki zabieg Wodorowego Oczyszczanie Skóry będzie mogła w czerwcu br wykonać za 250zł zamiast 300zł
Każdy zabieg wzbogacamy relaksującym masażem, więc nie tylko zadbasz o zdrowie i kondycję swojej skóry ale także wspaniale się zrelaksujesz:-)

oczyszczanie_wodorowe

Zastanawiasz się czy Wodorowe Oczyszczanie Skóry jest dobrym zabiegiem dla Ciebie? Sprawdź jak działa…

Wodorowe oczyszczanie skóry – prawdziwy hit w kosmetologii

– pięknie oczyszcza i regeneruje skórę
– odświeża i rozświetla skórę
– uzupełnia braki w nawilżeniu, dzięki temu tuz po zabiegu skóra jest pięknie napięta i wygląda jak po cudownym urlopie

Zabieg trwa około 90 minut.
Jest całkowicie bezbolesny i prawdziwie relaksujący, dzięki wspaniałemu masażowi.
Jeśli Twoja skóra potrzebuje odświeżenia i zastrzyku energii – to koniecznie umów się na wodorowe oczyszczanie skóry
Pokochasz ten zabieg!

AKCJA SZORTY – PRZYGOTUJ SWOJE CIAŁO DO LATA

Jeśli twoja sylwetka potrzebuje wyszczuplenia i redukcji paru centymetrów w obwodzie, to zabieg Cavi Lipo DEX będzie dla Ciebie idealny!
W wyniku działanie kawitacji ultradźwiękowej Cavi Lipo Dex niszczy błony komórek tłuszczowym, dzięki czemu poczujesz luz w tym obszarze, na którym najbardziej Ci zależy.
Jest całkowicie bezbolesny i przyjemny.
Wystarczy wybrać partię ciała i – do dzieła.
W promocji miesiąca możesz zakupić zabiegi Cavi Lipo Dex w cenie 250zł zamiast 349zł za zabieg i dodatkowo gratis otrzymasz zabieg Presoterapii, który solidnie wydrenuje Twoje ciało, powiększając działanie wyszczuplające!

Najlepsze rezultaty uzyskasz w wyniku serii zabiegów Cavi Lipo Dex. Zalecamy wykonanie 6 zabiegów, 1 raz w tygodniu. Pamiętaj aby właściwie przygotować się do zabiegu Cavi Lipo Dex – wytyczne otrzymasz od naszych specjalistów.

Zastanawiasz się czy warto skorzystać z tych zabiegów? Spójrz na opinie naszych klientek po tym zabiegu:

-[blockquote author=”” link=”” target=”_blank”]Cavi Lipo kochają moje uda, bo po zabiegu od razu czyję lekkość a w spodniach czuję przyjemny luz. Opłaca się przestrzegac zaleceń, bo efekty są widoczne od razu. Asia[/blockquote]
-[blockquote author=”” link=”” target=”_blank”]Super zabieg na cellulit. Zupełnie nie boli a moje uda wyglądają coraz lepiej, więc jest szansa na krótkie spodnie latem:-) Aldona[/blockquote]
-[blockquote author=”” link=”” target=”_blank”]Cavi Lipo wspaniały zabieg na nadmiar tłuszczyku na brzuchu. Efekt czuję tuż po zabiegu, bo spodnie są luźniejsze. nie boli i można się odprężyć. Super. Agnieszka[/blockquote]

Więcej opinii o naszych zabiegach znajdziesz:

REGULAMIN PROMOCJI MIESIĄCA

  1. Promocja obowiązuje do końca czerwca 2019r.
  2. Zabiegi można zakupić osobiście w Instytucie Pięknego Ciała, ul. Modrzejewskiej 13
  3. Zabiegi można zakupić online
  4. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu zabiegu. Ze względu na duże zainteresowanie – nawet 14 dni wcześniej.
  5. Zabiegi należy wykorzystać do końca lipca 2019r. Po upływie tego terminu możliwe będzie ich wykorzystanie po dokonaniu dopłaty do ich pełnej ceny.
  6. Zabiegi nie podlegają zamianie na inne zabiegi ani na gotówkę czy kosmetyki.
Udostępnij