Site Logotype

Dla Mężczyzn

Wydobywamy indywidualne piękno dzięki najnowszej technologii. Pozwól nam zaopiekować się Twoją urodą.

Zabiegi Dla Mężczyzn

Męska skóra także wymaga troski. Upływ czasu czy przypadkowa pielęgnacja mogą negatywnie wpływać na jej kondycję. Poznaj skuteczne zabiegi opracowane specjalnie z myślą o potrzebach męskiej skóry czy sylwetki.

Męska skóra także podlega procesom starzenia. Jeśli zależy Ci na zachowaniu naturalnego i młodego wyglądu swojej skóry - dobierzemy zabiegi dla Ciebie.

 

Czytaj więcej

Czy wiesz, że nowoczesne urządzenia wspierają procesy odchudzania? Jeśli zależy Ci na redukcji obwodów, to zapraszamy na zabiegi.

 

Czytaj więcej

Wyzwania współczesnego świata powodują, że także Panowie zostają zobowiązani do dbałości o zdrowy wygląd skóry.

 

Czytaj więcej

Męska mimika bywa wyjątkowo silna. Medycyna estetyczna pomaga w dyskretny sposób przywrócić młodość skórze.

 

Czytaj więcej

Trwałe usuwanie nadmiernego owłosienia. Idealny sposób na redukcję włosów na plecach czy klatce piersiowej.

 

Czytaj więcej

Także Panowie mają cerę naczyniową, która wymaga troski. Zabieg laserowy zamyka widoczne naczynka, zmniejsza rumień czy trądzik różowaty.

 

Czytaj więcej

Najczęściej zadawane pytania

Dobry wybór zabiegu, to gwarancja najlepszych efektów. Wiemy, że samodzielne podjęcie decyzji może być trudne, dlatego zapraszamy na konsultacje do naszych specjalistek od urody.

W trakcie konsultacji uzgodnimy nad czym pragniesz popracować, sprawdzimy bieżący stan skóry i damy pełną rekomendację w zakresie rodzaju i ilości najlepszych dla Ciebie zabiegów.

W naszej rezerwacji online bez problemu znajdziesz i umówisz  Konsultację lub Zabieg Personalizowany, jeśli zależy Ci od razu na wykonaniu zabiegu na twarz.

Właściwe przygotowanie do zabiegu zapewni lepszy efekt terapii. Uniwersalnym zaleceniem, ważnym dla każdego rodzaju zabiegu, jest odpowiednie nawadnianie organizmu. Dlatego zawsze warto zwiększyć ilość wypijanej wody przed planowanym zabiegiem. Inne zalecenia przekazujemy zawsze w trakcie rezerwacji wizyty.

Zapraszamy do naszej rezerwacji online, czynnej przez 7 dni w tygodniu i dostępnej 24h na dobę.

Oczywiście możesz zarezerwować wizytę telefonicznie, poprzez kontakt z naszą recepcją.
Tel. 661129992 – pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 10 – 19.

Za wizytę możesz zapłacić gotówką, kartą, BLIKiem.

Przy rezerwacji wizyty poprosimy o przedpłatę w wysokości 50zł, którą rozliczymy w cenie zabiegu.

Zdecydowana większość zabiegów jest całkowicie bezbolesna. Jeśli, któryś z zabiegów może być bolesny – stosujemy miejscowe znieczulenie, żeby zniwelować dyskomfort.

Czasami może się zdarzyć (szczególnie przy zabiegach laserowych lub odmładzających), że skóra po zabiegu będzie zaczerwieniona i podrażniona. W takim przypadku otrzymasz od nas szczegółowe zalecenia pozabiegowe, abyś na następny dzień mógł funkcjonować bez większych ograniczeń.

Kontakt

T: 661 12 99 92
kontakt@piekne-cialo.pl

Godziny

Pon - Pt: 10:00 — 18:00
Zabiegi po 18:00 — indywidualnie

Adres

Instytut Pięknego Ciała
ul. Modrzejewskiej 13
75-221 Koszalin