Site Logotype
Na twarz

Bo2Look – rewolucja w redukcji zmarszczek mimicznych

Prawdziwa rewolucja! Natychmiastowa redukcja zmarszczek mimicznych.

Idealny zabieg, aby pozbyć się zmarszczek wokół oka i na czole.

Bo2Look -redukcja zmarszczek mimicznych
Kurze łapki, lwie zmarszczki, opadające powieki, to różne określenia na  zmarszczki mimiczne, które powstają w wyniku skurczu mięśni twarzy.

Idealny zabieg dla Pań i Panów

Zmarszczki mimiczne, to dla wielu osób powód do zmartwień. Choć są to zmiany ekspresyjne, które odzwierciedlają naturalną mimikę, marzymy o ich redukcji czy likwidacji.
Czasami tuż po przekroczeniu 30-tego roku życia, u osób, które mają silną mimikę widoczne stają się linie w okolicy oka czy na czole. Początkowo słabo widoczne z wiekiem pogłębiają się i nie znikają po rozluźnieniu mięśni.
Jeszcze do niedawna kosmetologia estetyczna nie miała w swoim arsenale szybko i skutecznie działających zabiegów odmładzających, które niwelowały zmarszczki mimiczne. Jedynie medycyna estetyczna oferowała zabieg z wykorzystaniem botuliny, który działał paraliżująco na mięśnie.
Dzięki Bo2Look Therapy, ta sytuacja diametralnie się zmieniła!
Bo2Look Therapy działa na zmarszczki mimiczne dzięki zawartości specjalnego peptydu, który jest bardziej efektywny niż znane dotychczas substancje o działaniu “botoks like”.
Badanie kliniczne potwierdzają spektakularne działanie terapii, która z powodzeniem konkuruje z zabiegami medycyny estetycznej, nie powodując sztucznego efektu, a dodatkowo gwarantując bezpieczeństwo stosowania.

Jakich efektów można oczekiwać?

bo2look_efekty-po-1zabiegu

Pierwsze efekty redukcji zmarszczek widoczne są tuż po zabiegu!
Drobne zmarszczki mimiczne są praktycznie niewidoczne, głębokie zmarszczki czy bruzdy ulegają radykalnemu spłyceniu. Widoczne jest silne działanie wygładzające zmarszczki a także uniesienie górnej powieki.
Efekt pogłębia się do 2 godzin po zabiegu.

Terapia domowa

Dla długotrwałego efektu przeciwzmarszczkowego konieczne jest codzienne stosowanie w pielęgnacji domowej kosmetyków Bo2Look.
Eliksir, jako serum aplikujemy punktowo na widoczne zmarszczki na czole i w okolicy oka (absolutnie nie stosować na powieki!), zaś krem Bo2Look Wrinkle Relaxer stosujemy na całą twarz, także na szyję czy dekolt.
Duet: krem + eliksir stosowane między iniekcjami botuliną – przedłuża efekt i opóźnia konieczność wykonania kolejnego zabiegu.

bo2look

Jak wygląda pełna terapia na zmarszczki mimiczne?

Rekomendowane ilość zabiegów zależy od stanu wyjściowego skóry.
Zazwyczaj są, to 4-6 zabiegów, które wykonujemy co 7-14 dni.
Efekty terapii można powiększać stosując zabieg w połączeniu z frakcjonowaniem mikroigłowym.

Cena zabiegów:

  • 200 zł 1 zabieg
  • 250 zł 1 zabieg wzbogacony o frakcjonowanie mikroigłowe +50 zł jednorazowy koszt zakupu dermarollera
  • 289 zł – duet do pielęgnacji domowej (eliksir + krem)

Czas trwania zabiegu: 75 min.
Pragniesz odmłodzić swoją skórę i spłycić widoczne zmarszczki?
Umów termin swojego zabiegu Bo2Look już DZIŚ
tel. 661 12 99 92

Udostępnij