Site Logotype
Na ciało

FOCUS RF+ Lifting bez skalpela

Lifting bez Skalpela

Zabiegi liftingujące wykonywane aparatem Focus RF+ przeznaczone są zarówno dla Pań, jak i dla Panów, którzy chcą
zapewnić sobie młody, zdrowy i piękny wygląd.
Nie wymagają przygotowań ze strony klienta. Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do codziennych czynności.

Jak działa Lifting bez skalpela – TWARZ

 • podniesienie owalu twarzy i podbródka
 • ujędrnienie struktury skóry
 • spłycenie głębokich zmarszczek
 • zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”
 • odbudowa kolagenu
 • terapia zapobiegająca starzeniu- profilaktyka
 • zmniejszenie przebarwień
 • redukcja zanieczyszczeń, rozszerzonych porów i stanów zapalnych

Jak działa Lifting bez skalpela – CIAŁO

 • redukcja cellulitu
 • zmniejszenie tkanki tłuszczowej
 • ujędrnienie ciała
 • podniesienie pośladków
 • wysmuklenie talii
 • likwidacja „luźnej skóry” na brzuchu i wewnętrznej stronie ud
 • odmłodzenie rąk i stóp

focus rf-efekt

JAK WYGLĄDA ZABIEG FOCUS RF+

Focus RF+ Lifting bez skalpela

Długość zabiegu jest uzależniona od partii jak i problemu ciała.
Zabieg na twarzy i szyję trwa ok 90 minut, na partię ciała ok 60 minut.
Zaleca się wykonanie serii 6 do 10 zabiegów,  średnio 1 raz w tygodniu.

Podczas pierwszego spotkania przeprowadzamy konsultację. Prosimy klientów o zarezerwowanie ok. 20 minut podczas, których przeprowadzamy szczegółowy wywiad na temat stylu życia i zdrowia klientów, określamy obszary problematyczne i przede wszystkim poznajemy oczekiwania klientów oraz wykluczamy ewentualne przeciwwskazania do zabiegów.

Focus RF to bezpieczne i efektywne urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Doskonale sprawdza się w zabiegach bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki.
Pierwsze efekty widoczne są już w połowie zabiegu. Zabiegi FOCUS RF są przyjemne i wygodne w wykonaniu, a dla klienta całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Bardzo ważne jest również zastosowanie głowicy chłodzącej (-5-10°C), która pozwala na pracę w wyższych temperaturach nie powodując poparzenia

Jak działa Lifting bez skalpela?

focus

Stosując zastrzeżoną technologię częstotliwości promieniowania (zwaną dalej RF) oraz system chłodzenia kontaktowego Focus RF może poprawić w widoczny sposób nasz wygląd.
RF wytwarza ciepło, kiedy rezystancja elektryczna przetwarza prąd elektryczny na energię termalną głęboko w skórze właściwej.
Urządzenie RF rozprasza energię równo do trójwymiarowych objętości tkanki na kontrolowanych głębokościach.
Początkową denaturację kolagenu w tych termicznie modyfikowanych tkankach głębokich uważa się za mechanizm natychmiastowego skurczenia się tkanki; dalej następuje proces ponownego tworzenia się kolagenu, który z kolei napina tkankę skóry właściwej i redukuje zmarszczki.

To Najbezpieczniejszy sposób odmładzania ( liftingu ) twarzy i modelowania sylwetki.

Temperatura podczas zabiegu 45- 60°C jednym z ważniejszych czynników wpływających na efekt zabiegu, ponieważ dopiero w 45°C zaczynają zachodzić procesy neokolagenezy w skórze właściwej.
Głowica do twarzy z chłodzeniem kontaktowym – 3 stopnie chłodzenia , w zależności od stanu skóry .
System Auto Focus 3 D ( opatentowany i właściwy tylko dla tego urządzenia ) pozwala na ustawienie głębokości dochodzenia impulsów RF w konkretną warstwę skóry.

 • Skóra właściwa – lifting + zagęszczenie
 • Tkanka tłuszczowa -wyszczuplenie + lifting

RF-focus-300x228

Potwierdzeniem skuteczności i popularności zabiegów wykonywanych aparatem Focus RF+ jest przyznana przez Magazyn Kosmetyki Nagroda Qltowy Zabieg.
Zwycięzców Qltowego Konkursu wyłania grono jurorów składające się z ekspertów rynku kosmetycznego: dziennikarzy, lekarzy dermatologów oraz gwiazd, które kochają kosmetyki.

PRZECIWSKAZANIA

 • Ciąża
 • Stosowanie na brzuch w czasie miesiączki
 • Rozrusznik serca
 • Pacjent z chorobą skóry, cierpiący na zapalenie, zadrapania skaleczenia naskórka
 • Stosowanie na górną powiekę, poza łukiem brwiowym
 • Nowotwory skóry
 • Widoczne duże żylaki (jeśli nie jest dużo można ominąć)
 • Wysokie nadciśnienie (skrajne przypadki)
 • Złote nici (dopiero po okresie dwóch lat od zabiegu)
 • Nowotwory aktywne
 • Przebyte nowotwory zawsze po konsultacji lekarskiej

BEZPOŚREDNIO PO ZABIEGU WYKLUCZONE SĄ:

 • Masaż
 • Endermologia
 • Głębokie złuszczanie
 • Kuracja kwasami
 • Trwałe wypełniacze
 • Elektrostymulacja

Lifting  bez Skalpela – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Co Focus RF+ może zrobić z problemem starzejących się ramion?

Bolączką większości kobiet są właśnie ramiona. Czasami pomimo ćwiczeń i używania odpowiednich preparatów z wiekiem i pod wpływem grawitacji wewnętrzna strona ramion niemiłosiernie zaczyna obwisać. Włókna kolagenowe rozciągają się i bardzo trudno jest się z tym problemem uporać.
Do tej pory najczęściej na tę bolączkę stosowany był laser lub IPL jednak są to zabiegi bolesne i nie można się po nich opalać. W przypadku ramion, po zabiegach urządzeniem Focus RF+, zauważamy likwidację „luźnej”, zwiotczałej skóry wewnętrznej strony ramion.
Dzięki zastosowaniu fali radiowej na tkankę tłuszczową w tym obszarze możemy również walczyć z tkanką tłuszczową i cellulitem. Pomimo ćwiczeń bardzo trudno jest usunąć nagromadzoną tkankę tłuszczową w okolicach ramion, dzięki podgrzaniu tłuszczu w komórkach tłuszczowych doprowadzamy do jego rozkładu i dzięki procesom metabolicznym jest on wydalany z organizmu. Możemy dzięki temu bardzo szybko modelować linię ramion i zmniejszać nierówności cellulitowe.
Dodatkowym plusem zastosowania tego urządzenia jest to, że zaraz po zabiegu możemy się opalać i eksponować ramiona. Skóra jest napięta, ujędrniona. Nie ma podrażnień spowodowanych przegrzaniem. Jeżeli chcemy eksponować piękne ramiona należy o nie dbać zanim problem się pojawi, dlatego zabieg jest polecany zarówno dla kobiet w wieku 28 jak i 60 letnich.

Lifting Okolicy oczu

Często podsiniałe, zmęczone od pracy przy komputerze, otoczone coraz bardziej widoczną siateczką zmarszczek, zbierające się woreczki tłuszczu pod oczami czy opadające powieki… mała okolica oczu a tak wiele problemów.
Szybko i bezpiecznie uzyskamy poprawę stosując zabieg Focus RF+. Oprócz zagęszczenia skóry a tym samym zmniejszenie zmarszczek, poprawi się cyrkulacja płynów.
Usuniemy zmęczenie a dodatkowo, poprzez odpowiednią pracę urządzeniem na czole i łukach brwiowych, podniesiemy powieki.
Jeśli zaś problem stanowią woreczki tłuszczu – fala radiowa w Focus RF+ zmniejszy je i usunie.
Nie trzeba też leczyć blizn po zabiegu, od razu widać efekt i jeśli nawet jesteśmy zmęczeni, to twarz wygląda promiennie i zdrowo. Przy uporczywych cieniach pod oczami polecamy połączenie fali radiowej z karboksyterapią.

Szyja – jak odmłodzić

Widzimy często osoby, które mają piękną twarz, wręcz idealnie napiętą, bez zmarszczek i apaszkę na szyi!
Operacje plastyczne radzą sobie doskonale z twarzą, niestety szyja jednak zostaje bez zmian. W tym obszarze nie da się chirurgicznie naciągnąć skóry.
Focus RF+ jest urządzeniem, które doskonale radzi sobie z tym mankamentem – można dokładnie opracować skórę na szyi. Poprzez podgrzanie i zagęszczenie włókien kolagenowych usyzkamy efekt zwiększonego napięcia skóry a tym samym jej ujędrnienie.

Dłonie czy można je odmłodzić

Dłonie są wizytówką kobiety, to one zdradzają prawdziwy wiek. Kremy, maski, parafina są tylko zabiegami pielęgnacyjnymi. Są ważne, ale to za mało aby na trwałe napiąć i zagęścić skórę na dłoniach.
Focus RF+ jest w stanie natychmiast poprawić wygląd dłoni. Widać to podczas zabiegu, kiedy porówna dłoń poddaną zabiegowi z drugą – wyglądają jak dłonie dwóch różnych osób – młodszej i starszej – trudno w to uwierzyć ale warto ten efekt zobaczyć.

Czy Lifting bez skalpela to zabieg przeznaczony głównie dla kobiet dojrzałych?

Absolutnie nie. Młode kobiety mogą korzystać z FOCUSA profilaktycznie. Wtedy nie dopuszczą do powstawania zmarszczek wokół oczu, zapobiegną obwisaniu policzków. Skóra regularnie stymulowana do intensywnej pracy będzie bardzo długo wyglądać na jędrną i wypoczętą. Powstawanie zmarszczek jest sprawą tak indywidualną, że nawet młode dziewczęta mają problem np. z wiotką skórą, czy pajączkami wokół oczu albo tzw. zmarszczkami smutku.
Po prostu trzeba kontrolować, co się dzieje na skórze i działać w odpowiednim momencie. Wskazaniem do poddania się zabiegowi jest  także nagła utrata wagi lub przesuszenie skóry na słońcu. Focus RF po prostu przypomina „rozleniwionej” tkance, aby przyspieszyła produkcję kolagenu.

Zabieg jest bolesny?

Nie jest. Klienci podczas pierwszego zabiegu są bardzo czujni, ale ponieważ nic ich nie boli, to przy następnych sesjach, już zrelaksowani, często usypiają. Podczas zabiegu odczuwane jest przyjemne ciepło z głowicy zabiegowej, które dodatkowo relaksuje.

Jak wygląda twarz bezpośrednio po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest delikatnie rozgrzana. Widoczny jest wzrost napięcia i delikatny lifting.
Nie ma opuchlizny, ani zaczerwienień czy innych śladów. Po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.

A jak Focus RF działa na nasze ciało?

Zasada działania jest dokładnie taka sama, tylko stosujemy podczas zabiegu inne głowice.
Focus RF ujędrnia ciało, potrafi rozprawić się z cellulitem, świetnie radzi sobie z niedoskonałościami w najtrudniejszych partiach – ze zwiotczałą skórą ramion, tzw. motylkami, luźną skórą po wewnętrznej stronie ud i obwisłą skórą nad kolanami. Focus RF bardzo dobrze działa również na dłonie – napina skórę i delikatnie rozjaśnia plamy pigmentacyjne.

Lifting bez skalpela – Zalety działania FOCUS RF+

 • efekty widoczne już po pierwszym zabiegu
 • nowoczesna alternatywa dla skalpela
 • FOCUS RF umożliwia zastosowanie różnych metod w zależności od potrzeb
 • specjalistyczne głowice wykorzystywane do zabiegów na różnych na różnych częściach ciała, dopasowują się kształtem do człowieka
 • częstotliwość impulsów fal radiowych jest dawkowana przez komputer sterujący
 • system bezpieczeństwa- dwudolarowość
 • włókna kolagenowe podgrzewane są do temp. 45°C – 60°C, która jest najwłaściwsza dla efektywności, a jednocześnie bezpieczeństwa zabiegu
 • inteligentny ekran dotykowy zapewniający wygodną i prosta obsługę
 • nieszkodliwe i bezbolesne zabiegi
 • sprzęt wyprodukowany zgodnie z międzynarodowymi normami RoHS
 • zastosowanie zaawansowanej technologii amerykańskiej
 • długotrwałe efekty (5 lat)

Aparat Focus RF+

Najbardziej zaawansowany model Focus RF+ oferuje rożnego rodzaju programy estetyczne, odmładzające i napinające. Różnego rodzaju i zastosowania głowice pozwalają dostosować terapię do odpowiednich partii ciała i ich problemów.

Częstotliwość zabiegów

Zaleca się zastosowanie serii zabiegów. Zalecamy wykonanie serii 6 do 10 zabiegów. Rekomendowana liczba zabiegów w danej serii związana jest z kondycją tkanki i oczekiwaniami klienta. Zabiegi są wykonywane co tydzień. Po serii zabiegów zalecamy trzy miesięczną przerwę. Ostateczny efekt serii zabiegów widoczny jest dopiero po tym czasie.

Jak działa Focus RF+

LIFTING
*RF – powoduje chwilowe podgrzanie i delikatne rozciągnięcie włókien kolagenowych co daje natychmiastową odpowiedź, czyli ich skrócenie, w czym ważną rolę odgrywa chłodzenie głowicy.
Odpowiedni ruch głowicy podnosi spiralki włókien kolagenowych ku górze. Dzięki temu uzyskujemy natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry.

MODELOWANIE

*RF – dostarczając ciepło do wybranej partii skóry , podgrzewa tłuszcz w komórce tłuszczowej doprowadzając do jego rozkładu i możliwości przedostania się przez błonę komórkową. Następnie w procesach metabolicznych jest wydalany z organizmu. RF opróżnia i zmniejsza komórki tłuszczowe. Jednocześnie działa w skórze właściwej, gdzie stymuluje odmłodzenie kolagenu. Po zabiegu obserwujemy widocznie mniejszy obwód ciała oraz zmniejszenie nierówności cellulitowych .

Focus RF+ kontra CELLULIT

FOCUS RF+ redukuje oznaki cellulitu, wygładza strukturę i zmniejsza tendencje do ponownego pojawienia się cellulitu. Cellulit charakteryzuje się występowaniem podzielonych odcinków podskórnej tkanki tłuszczowej, które migrują w strukturze podskórnej tkanki elastycznej. Cellulit wynika z magazynowania tłuszczu w tkance podskórnej, który odstaje przez elastyczną warstwę tkanki łącznej pokrywającej zmagazynowany w skórze właściwej tłuszcz, w tym także głębiej leżące połączenie podskórno-skórne oraz podskórne warstwy tłuszczu, powodując nierówności skóry określane jako skórka pomarańczowa. Opatentowany system Focus RF technologii Auto-Focus 3D pomaga wygładzić i napiąć skórę dotkniętą cellulitem poprzez naprężenie skórne przegród włóknistych na skutek termicznych obrażeń układu naczyniowego. RF stosowana w Focus RF napina i obkurcza warstwę tkanki znajdującą się między skórą właściwą a tkanką podskórną. Focus RF maksymalizuje dostawę energii RF do powierzchniowego tłuszczu podskórnego tworząc selektywnie zlokalizowane obrażenia termiczne w połączeniach tłuszczowych – w efekcie powodujące widoczną poprawę skóry dotkniętej cellulitem. Wzmocnienie skóry stanowi zasadniczy warunek długotrwałej poprawy stanu skóry dotkniętej cellulitem. Jeśli zmagasz się z cellulitem – koniecznie sprawdź inne nasze zabiegi. Łączenie różnych zabiegów daje najlepsze rezultaty:


Zabiegi FOCUS RF+ CENNIK

TWARZ CENA EXTRA RABATY
Twarz (szyja, twarz, oczy, czoło) 300,00 zł 100 zł RABATU przy zakupie serii min 3 zabiegi
Owal twarzy 200,00 zł 50 zł RABATU przy zakupie serii min 3 zabiegi
Okolice oczu 200,00 zł 50 zł RABATU przy zakupie serii min 3 zabiegi
Okolice ust 100,00 zł 50 zł RABATU przy zakupie serii min 3 zabiegi
Szyja 200,00 zł 50 zł RABATU przy zakupie serii min 3 zabiegi
CIAŁO CENA EXTRA RABATY
Brzuch 250,00 zł 50 zł RABATU przy zakupie serii min 3 zabiegi
Plecy 250,00 zł 50 zł RABATU przy zakupie serii min 3 zabiegi
Ramiona 200,00 zł 50 zł RABATU przy zakupie serii min 3 zabiegi
Dłonie 200,00 zł 50 zł RABATU przy zakupie serii min 3 zabiegi
Uda 500,00 zł 50 zł RABATU przy zakupie serii min 3 zabiegi
Pośladki 250,00 zł 50 zł RABATU przy zakupie serii min 3 zabiegi
Stopy 200,00 zł 50 zł RABATU przy zakupie serii min 3 zabiegi

Cennik obowiązuje od 02.01.2018r
Płatności przyjmujemy gotówką lub karta kredytową

Udostępnij