Masaż Twarzy odpowiednio dobrany i systematycznie wykonywany przez doświadczonego kosmetologa, może śmiało konkurować z najlepszym Kremem!

Dobry masaż twarzy wygładza zmarszczki i w widoczny sposób poprawia strukturę skóry. Ma po prostu działanie wybitne.

Zwiększa elastyczność skóry, zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek, pięknie ujędrnia.

Gwarantuje odnowę biologiczną naszej skórze: pobudza krążenie krwi dzięki czemu stosowane podczas masażu składniki aktywne wnikają w głąb skóry.

Masaż Twarzy ma także działanie wybitnie relaksacyjne, odstresowuje, rozluźnia mięśnie, uspokaja i regularnie stosowany podnosi jakość snu.

Jeśli jest częścią profesjonalnych zabiegów Yonelle – działa cuda!


KRÓLEWSKI LIFTINGUJĄCY MASAŻ TWARZY

“Królewski Lift Yonelle”

Autorski masaż KRÓLEWSKI LIFT YONELLE to unikalna kompozycja intensywnie liftingujących chwytów masażu twarzy, szyi i dekoltu.

Łączy tradycyjne techniki Dalekiego Wschodu, w tym refleksologii, z elementami współczesnymi.

Masaż został perfekcyjnie opracowany przez wybitnych, doświadczonych specjalistów YONELLE – entuzjastów korzystania zarówno z dobrodziejstw naturalnych, ponadczasowych metod dbania o urodę i piękno, jak i technik nowoczesnych.

Ruchy masażu są bardzo precyzyjne, połączone w liftingujące, stymulujące i relaksujące sekwencje, ułożone w kompletną całość.

Już od pierwszych chwil wprowadzają w stan błogiego odprężenia, dając jednocześnie poczucie intensywnego pobudzenia mięśni twarzy.

W trakcie masażu stopniowo, lecz systematycznie, puszczają napięcia powstałe nie tylko w obszarze głowy, ale w całym ciele. Odczuwa się przypływ sił witalnych i poprawę samopoczucia.

Masaż liftingujący twarzy Królewski Lift Yonelle daje spektakularne uczucie ujędrnienia skóry i zwiększenia jej zwartości.

Poprawia owal twarzy, spłyca zmarszczki i bruzdy. Po masażu twarz wygląda niezwykle świeżo i promiennie, zyskuje piękny, zdrowy koloryt. Oczy tryskają energią i czystym blaskiem. Skóra jest doskonale napięta, jasna, wypoczęta, również ta wrażliwa, delikatne i unaczyniona.

Określone sekwencje ruchów masażu wykonywane na mięśniach powierzchownych i głębokich, mogą być dobierane indywidualnie, decydując o charakterze całego zabiegu i jego efektach.

Masaż może być wykonywany w dwóch wersjach:

  • masaż liftingująco – stymulujący
  • masaż liftingująco – relaksujący

Królewski Lift Yonelle zastosowany z odpowiednio dobranymi aktywnymi preparatami, szybko poprawia wygląd twarzy i stan skóry, dlatego jest szczególnie polecany jako doskonały zabieg “przed wyjściem”.


Cena masażu

  • 120 zł – Królewski Lift De Lux: masaż + zestaw medestetyczny (aktywny demakijaż, peeling + regenerujący krem do masażu + kosmeceutyk) – czas trwania 45 min

Zarezerwuj termin swojego masażu i ciesz się relaksem

rezerwacja online

Lubisz być na bieżąco z nowościami urodowymi?
Zapisz się dziś na nasz profesjonalny newsletter! Dzięki temu nie ominie Cię żadna promocja a do tego zyskasz dostęp do najnowszych informacji o pielęgnacji ciała i twarzy!
Wyrażam zgodę na przeniesienie moich danych osobowych do GetResponse ( more information )