Site Logotype
Na twarz

Laserowy peeling chemiczny z nanoPlatyną – Platinum Peel&Cure

Poznaj innowacyjny zabieg regenerujący skórę.

Nowatorski peeling chemiczny.

Odnowa i odbudowa komórkowa skóry, dzięki połączeniu działania lasera PDT oraz fotodynamicznych blend-peelingów, zawierających kwasy i nowatorskie składniki aktywne, które skutecznie zregenerują i odmłodzą Twoją skórę Platinum Peel&Cure innowacyjny peeling chemiczny na miarę XXIwieku!

platinum_peel_cure

Zapomnij o standardowych kwasach!
Dzięki zabiegom Platinum Peel&Cure przebudujesz swoją skórę bez podrażnień, złuszczania i innych nieprzyjemności.
Już po 1-szym zabiegu zauważysz, jak Twoja skóra się napina, nabiera blasku, wypłycają się zmarszczki aż nie będziesz mogła doczekać się kolejnych zabiegów.

Jak działa fotodynamiczny peeling chemiczny?

Peelingi fotodynamiczne opierają się na synergii światła lasera oraz kwasów organicznych. Mało tego, zawierają także nanoplatynę i inne składniki aktywne dobrane do problemu danej skóry.
Substancje, które nakładamy na skórę w trakcie zabiegu migrują w głąb skóry dzięki temu, że komunikują się ze światłem lasera. Dzięki temu unikamy podrażnienia skóry i dyskomfortu związanego ze złuszczaniem się naskórka jak po mocnych kwasach – peelingach chemicznych przy uzyskaniu pełnego efektu odnowy skóry.

Jaki jest efekt działania peelingu Platinum Peel&Cure?

Dla naukowców ujmiemy to tak: efekt terapeutyczny jest widoczny szczególnie w obrębie keratynocytów i fibroblastów, a w mitochondriach pochłonięta energia świetlna daje przyrost energii komórkowej i aktywuje syntezę kwasów nukleinowych. Dermokuracja polega na pobudzeniu metabolizmu komórkowego, co umożliwia aktywację syntezy białek. Połączenie silnego działania biotechnologicznego i fotobiologicznego daje spektakularne efekty zabiegowe.
Dla amatorów bardziej zrozumiałe będzie: połączenie peelingu chemicznego i światła lasera bardzo silnie pobudza naszą skórę. Zwiększa się w niej poziom energii – stąd blask i rozświetlenie. Powstają nowe białka (kolagen i elastyna) – stąd większa gęstość skóry i jej lepsze napięcie. W zależności od tego jaki rodzaj peelingu chemicznego wybierzemy dodatkowo zadziałamy na różne problemy, typu: trądzik, łojotok, przebarwienia, zmarszczki.

Dlaczego peeling chemiczny Platinum Peel&Cure jest tak wyjątkowy?

Przede wszystkim w tym zabiegu mamy nie tylko kwasy, czyli substancje peelingujące. To pełen zabieg, który zawiera dwie fazy: peel oraz cure, czyli odbudowę.
Standardowe peelingi chemiczne wykonywane w gabinetach kosmetycznych, to tylko faza peel. W zabiegu Platinum Peel&Cure mamy do czynienia z kumulacją siły łączenia różnych kwasów fazy PEEL. Efekt działania różnych kwasów wzajemnie się uzupełnia, dzięki czemu jest pełniejszy. Kwasy wzmocniono nanoplatyną oraz składnikami aktywnymi, które świetnie działają na skórę.
W fazie CURE nowatorskie składniki aktywne przyspieszają precesy naprawcze skóry i redukują podrażnienia po intensywnych zabiegach eksfoliujących.
Sodium DNA to najnowszy składnik odmładzający opracowany dzięki technologii biomolekularnej. Ma intensywne działanie naprawcze na poziomie komórkowym oraz aktywuje szlaki zależne od czynników wzrostu. Neuropeptyd o działaniu jadu anemonu morskiego uspokaja nadreaktywną skórę, minimalizuje jej reakcje na stres i czynniki zewnętrzne.

peeling chemiczny Platinum

Jakie mamy rodzaje peelingów?

  • MELANER – dla skór z przebarwieniami, plamami, wymagającej odmłodzenia i poprawy kondycji
  • RETINOLOGIC – dla skóry mieszanej, tłustej, trądzikowej, wymagającej oczyszczenia i normalizacji
  • SENSITER – dla skóry delikatnej, naczyniowej i wrażliwej, wymagającej wzmocnienia i regeneracji
  • AGE CLINIC – dla skóry suchej, dojrzałej, ze zmarszczkami, wymagającej nawilżenia i liftingu

Cena i czas trwania zabiegu

Peeling fotodynamiczny Platinum Peel&Cure wykonujemy w serii 4 zabiegów, co 2 tygodnie.
Zabieg trwa 60 minut.
Cena pojedynczego zabiegu: 300zł
Jeśli zainteresował Cię zabieg – zarezerwuj swoją wizytę

rezerwacja online


Udostępnij