Site Logotype
Tylko dla mężczyzn

Zabiegi Kosmetyczne dla mężczyzn

Męska skóra potrzebuje pielęgnacji trochę innej niż skóra kobiet.

Ponieważ w swojej strukturze jest grubsza ma zazwyczaj większą tendencję do zanieczyszczania się. Zabiegi kosmetyczne dla Panów, to codzienność pracy kosmetologa. Wyzwania współczesnego świata powodują, że także Panowie zostają zobowiązani do szczególnej dbałości o piękny i zdrowy wygląd. Czysta skóra – bez niedoskonałości, wyprysków, podrażnień – to podstawa do utrzymania młodego i zdrowego ciała. Nasze kosmetyczki specjalizują się w pielęgnacji męskiej twarzy.
Podczas pierwszej wizyty, na podstawie wywiadu kosmetologicznego, dobierzemy zabiegi kosmetyczne odpowiednie do potrzeb i problemów Twojej skóry.
Zazwyczaj program pielęgnacyjny zaczynamy od zabiegów kosmetycznych mających na celu oczyszczenie skóry twarzy z martwego naskórka. W efekcie skóra wygląda młodziej i zdecydowanie zdrowiej.

Najpopularniejsze pielęgnacyjne zabiegi kosmetologiczne dla Panów:

  • mezoterapia DOAT – zabieg silnie odżywczy, który spłyca zmarszczki i rozjaśnia skórę; efekt zobaczysz tuż po 1 zabiegu;
  • wodorowe oczyszczanie twarzy dla skóry tłustej, normalnej, szorstkiej, poszarzałej i wrażliwej – rozjaśnia i wygładza strukturę skóry, która tuż po zabiegu wygląda zdrowo i promiennie jak po długim urlopie;
  • nowoczesne oczyszczanie twarzy  dla skóry tłustej, zanieczyszczonej, z wągrami, zaskórnikami, trądzikiem – oczyszczone pory, usunięte wągry, wyciszone stany zapalne (grudki, krostki)
  • zabieg kojący do skóry zaczerwienionej, podrażnionej, nadwrażliwej –  skóra jest ukojona, rumień zmniejszony lub całkowicie wyciszony, skóra miękka i sprężysta w dotyku.

Podczas zabiegów kosmetycznych dla Panów stosujemy preparaty indywidualnie dobierane do aktualnych potrzeb męskiej skóry. Zabiegi są całkowicie bezbolesne. W trakcie zabiegu można się zrelaksować, a często także usnąć. Po zakończeniu zabiegu można powrócić do codziennych zajęć.

Jeśli Twoja skóra potrzebuje odmłodzenia, to polecamy zabiegi pod tym LINKIEM.

Jeśli na Twojej skórze widać rozszerzone naczynka lub utrzymujący się rumieniec, to polecamy laserowe zamykanie naczyń krwionośnych. Już po 1-szym zabiegu Twoja skóra będzie się mniej czerwieniła a rozszerzone naczynka zostaną obkurczone. Przy okazji poprawi się wygląd i zdrowie Twojej skóry.

zamykanie-naczynek

Zabiegi kosmetyczne na okolice oka dla mężczyzn

Cechą charakterystyczną męskiej twarzy jest przyspieszone starzenie się okolicy oka i czoła wywołane silną aktywnością mięśni gładzizny. Aby opóźnić efekty przyspieszonego starzenia się skóry wokół oczu warto regularnie wykonywać zabiegi specjalnie dedykowane dla tego obszaru:

  • karboksyterapia – seria zabiegów skutecznie zmniejsza cienie i worki pod oczami a w dłuższej perspektywie zagęszcza skórę, co w rezultacie wpływa na zmniejszenie zmarszczek

Czasy, kiedy gabinety kosmetyczne i kosmetologiczne były strefą kobiet już dawno odeszły w zapomnienie.
Mężczyźni goszczą w naszych progach coraz częściej.
Po przełamaniu pierwszych barier, zaczynają być z siebie dumni.
Zespół naszych kosmetologów głosi taką filozofię: “wstydem nie jest przyjście do gabinetu, wstydem może być jedynie chora i zaniedbana skóra”.

Zapraszamy Panów na zabiegi kosmetyczne!
Zadzwoń i umów termin swojej wizyty już DZIŚ
tel. 661 12 99 92

Udostępnij