Liposukcja chirurgiczna i co dalej?

Poznaj medyczny masaż po liposukcji.

Pacjenci po zabiegach liposukcji chirurgicznej wymagają, dla uzyskania najlepszych rezultatów zabiegu, kontynuacji terapii w postaci specjalistycznych masaży.

Endermologia LPG wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom.

Naukowcy firmy LPG opracowali specjalne medyczne protokoły zabiegowe, które można wdrożyć już kilka dni po zabiegu liposukcji.

W Instytucie Pięknego Ciała wykonujemy specjalnie opracowany masaż po liposukcji.

masaż po liposukcji Nasza doświadczona i przeszkolona kadra dobiera indywidualnie program zabiegowy do potrzeb danego pacjenta.

Już pierwsze zabiegi zmniejszają bolesność i dyskomfort obszaru zabiegowego, dzięki usunięciu zebranych płynów i przyspieszeniu metabolizmu tkankowego.

Po upływie określonego czasu od zabiegu liposukcji możliwe jest wdrożenie protokołów estetycznych Endermologii, które dodatkowo wymodelują Twoje ciało.

Dzięki czemu zyskasz piękne ciało – bez “grudek” i nierówności tkanki tłuszczowej, które są częstym powikłaniem po zabiegach liposukcji.


Cena pojedynczego zabiegu: 150zł + 15zł wypożyczenie kostiumu zabiegowego

Zabiegi wykonujemy 2-3 razy w tygodniu (min 1 dzień przerwy pomiędzy kolejnym zabiegiem)

Cena zabiegów w karnecie: ustalana jest zależnie od ilości zabiegów (zapytaj przy konsultacji)

Lubisz być na bieżąco z nowościami urodowymi?
Zapisz się dziś na nasz profesjonalny newsletter! Dzięki temu nie ominie Cię żadna promocja a do tego zyskasz dostęp do najnowszych informacji o pielęgnacji ciała i twarzy!
Wyrażam zgodę na przeniesienie moich danych osobowych do GetResponse ( more information )