Site Logotype
Na twarz

Peelingi odmładzające skórę

Peelingi odmładzające, czyli zabiegi na bazie kwasów, od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Działają skutecznie i pobudzają skórę do odnowy, dzięki czemu zmniejsza się widoczność zmarszczek, skóra staję się bardziej sprężysta, nabiera zdrowego kolorytu i młodzieńczego blasku.

W naszym gabinecie stosujemy różne rodzaje kwasów, dzięki czemu z łatwością dobieramy odpowiednią kurację do każdego rodzaju skóry.

W stosowaniu peelingów ważne jest także to aby dobrać kwasy i ich działanie do stylu życia klientki. Dlatego też w naszej ofercie mamy peelingi, które złuszczają zarówno intensywnie jak i bardzo łagodnie.

kwasy_peelingi_odmladzajace

Poznaj peelingi odmładzające

Aby osiągnąć efekt odmłodzenia skóry należy wykonać pełną serię zabiegów.

Dodatkowo w trakcie serii należy wspierać efekty terapii dobraną pielęgnacją domową z tą samą substancją aktywną. Dzięki łączeniu zabiegów kosmetycznych z dobraną pielęgnacją domową – przebudujesz całkowicie swoją skórę.

Retinol – złoty standard odmładzania

Witamina A najczęściej w peelingach spotykana jest pod postacią retinolu. Jest to najbardziej przebadana substancja aktywna w kosmetyce. W rękach doświadczonego kosmetologa jest doskonałym remedium na wiele problemów skórych.

Więcej o retinolu przeczytasz w tym artykule.

Udostępnij