Powiększanie Ust

Modelowanie kształtu, zwiększanie nawilżania, redukcja asymetrii – to możliwe dzięki medycynie estetycznej.

Ładne i jędrne usta stanowią centralny punkt naszej twarzy, przyciągają wzrok i dodają uroku. Co zrobić jeśli natura poskąpiłam naszym ustom takiego wyglądu?

Medycyna estetyczna jest świetnym rozwiązaniem.

Zabieg modelowania i powiększania ust za pomocą specjalistycznego preparatu Juvederm Ultra Smile, pozwala na osiągnięcie celu jakim są naturalnie ładne i młode usta.

W Instytucie Pięknego Ciała zabieg modelowania i powiększania ust wykonuje lekarz medycyny estetycznej, dr Ludmiła Żukowiec.

Pani doktor, w swej długoletniej praktyce, szczególny nacisk kładzie na naturalny wygląd swoich pacjentów, dlatego też nigdy nie przesadza z ilością podanego preparatu.

Dzięki temu pacjentki zyskują nowy wygląd ust przy jednoczesnym zachowaniu należytych proporcji w stosunku do całej twarzy i sylwetki.

Ponadto stosowany preparat Juvederm Ultra Smile zawiera w swoim składzie lidokainę, co dodatkowo zwiększa komfort zabiegu, czynią go całkowicie bezbolesnym.

Powiększanie ust - Juviderm

Sprawdź cennik zabiegów medycyny estetycznej.

Lubisz być na bieżąco z nowościami urodowymi?
Zapisz się dziś na nasz profesjonalny newsletter! Dzięki temu nie ominie Cię żadna promocja a do tego zyskasz dostęp do najnowszych informacji o pielęgnacji ciała i twarzy!
Wyrażam zgodę na przeniesienie moich danych osobowych do GetResponse ( more information )