Site Logotype
Aktualności

Ochrona naszych klientów

Bezpieczeństwo to dla nas podstawa, stawiamy je na równi z satysfakcją naszych klientów z zabiegów.
Podstawą jest oczywiście korzystanie ze sprawdzonych technologii i urządzeń z atestami oraz odpowiednie przeszkolenie i zaangażowanie.
Jednak to nie wszystko. Od początku postanowiliśmy się zabezpieczyć na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, korzystając z usług Ubezpieczenia Koszalin – Katarzyna Starzyńska.

Jak ubezpieczenia wspierają naszą działalność?

Gabinet ubezpieczamy od wielu ryzyk, m.in. od pożaru, zalania, przepięcia elektrycznego, włamania czy kradzieży sprzętów.
Daje to nam pewność, że nawet w przypadku takich nieszczęść, będziemy mogli szybko naprawić szkody i zapewnić ciągłość działania gabinetu. Oznacza to, że będą mogli Państwo szybko dokończyć np. serię zabiegów i nie będzie potrzeby szukania nowego gabinetu.

Jak ubezpieczenia chronią naszych klientów?

Posiadamy również Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej i prawdę mówiąc – najchętniej nie chcielibyśmy mieć sytuacji, aby z niego skorzystać. Jednak przezorny zawsze ubezpieczony.

Jaka korzyść wynika z niego dla naszych Klientów? Jeśli zdarzyłoby się, że nieumyślnie przez nasz zabieg zostałaby wyrządzona jakaś szkoda Klientowi, np. w wyniku nieprawidłowego działania urządzenia lub przypadkowego błędu osoby je obsługującej, wtedy naprawa szkody i odszkodowanie będzie pochodziło od ubezpieczyciela.

To daje pewność naszym klientom, że zostaną otoczeni opieką Ubezpieczyciela, a ewentualna szkoda będzie naprawiona, nawet gdy coś pójdzie nie tak, jak powinno.

Udostępnij