Site Logotype
Na twarz

Frakcjonowanie mikroigłowe

FRAKCJONOWANIE MIKROIGŁOWE dr PEN
Mezoterapia mikroigłowa nowej generacji

Innowacyjność technologii dr Pen pozwala na frakcjonowanie skóry mikroigłami, co silnie stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i intensywnej regeneracji.

Frakcjonowanie mikroigłowe dr Pen – czy to zabieg dla Ciebie?

Zabiegi frakcjonowania mikroigłowego są przeznaczone dla osób w każdym wieku, jednak najlepiej jeśli wykonasz zabieg w momencie, kiedy potrzebujesz poprawić owal twarzy czy zredukować pojawiające się zmarszczki.
Już około 30 roku życia można zastosować pierwsze zabiegi.
Seria zaś przeznaczona jest dla osób 40+ z widocznymi zmarszczkami czy utratą pełnej jędrności skóry.
To zabieg liftingujący, silnie pobudzający skórę do odnowy.
Nowoczesna technologia zastosowana w urządzeniu dr Pen gwarantuje bezpieczeństwo oraz skuteczność zabiegu.
Terapia mikroigłowa może być alternatywą dla tych osób, które obawiają się zabiegów laserowych lub dla tych, którzy oczekują zabiegu mniej inwazyjnego, o niższym stopniu ryzyka.
Zabiegi konwencjonalne często oferują drogie i wysoce inwazyjne procedury jak peelingi medyczne czy laser frakcyjny, dając niejednoznaczne i rozczarowujące pacjentów rezultaty.
Terapia mikroigłowa dr Pen jest rozwiązaniem bezpiecznym – skutecznie redukuje zmarszczki, blizny, przebarwienia i rozstępy.

Frakcjonowanie mikroigłowe dr Pen zapewni Twojej skórze:

– intensywną regenerację,
– odżywienie skóry,
– silne wygładzenie zmarszczek
– głęboką penetrację aktywnych składników,
– poprawę owalu twarzy,
– spłycenie głębokich zmarszczek i bruzd,
– przywrócenie naturalnego, zdrowego kolorytu,
– poprawia jędrność tkanki skórnej,
– nawadnia,
– wzmacnia jej elastyczność,
– redukuje zmarszczki i powierzchowne naczynka,
– zapobiega pojawianiu się nowych.

Frakcjonowanie mikroigłowe dr Pen – jak wygląda zabieg

Za pomocą specjalnego urządzenia kosmetolog wykonuje na twojej skórze tysiące mironakłuć.  Urządzenie frakcjonuje skórę za pomocą jednorazowych i sterylnych igieł, które znajdują się w kartridżu. Zabieg jest w pełni bezpieczny ze względu na sterylność jednorazowego kartridża oraz zachowanie pełnej czystości w trakcie zabiegu.
Dodatkowo w trakcie zabiegu kosmetolog wprowadza w skórę kompleks substancji aktywnych, każdorazowo dobrany indywidualnie do potrzeb twojej skóry.
Dzięki temu skóra w widoczny sposób się odbudowuje, jest gładka, zmarszczki zredukowane, a owal twarzy ulega znacznej poprawie.
Każde, nawet najdrobniejsze uszkodzenie naskórka powoduje w skórze aktywację procesów samoodnowy i regeneracji.
Z wiekiem zdolność do samoregeneracji skóry się osłabia, co widać np. po wolniej gojących się ranach. Systematyczne przeprowadzanie mikronakłuwania naskórka jest bezpieczną formą stymulacji skóry, pobudzającą jej regenerację i w efekcie zwiększającą gęstość skóry.
Natychmiast po pierwszym zabiegu Twoja skóra jest widocznie i odczuwalnie lepiej napięta i mocniejsza. Intensywna terapia gwarantuje uzyskanie bardziej jędrnej, witalnej i młodszej skóry. Twoja skóra staje się dobrze napięta, bardziej wytrzymała, zrelaksowana i wygładzona.
Urządzenie dr Pen generuje ponad 500 tys. kanalików w ciągu 5-10 min głęboko w naskórku, który stanowi główną przeszkodę w przenikaniu składników aktywnych.
Podczas zabiegu mikroigłami substancje aktywne docierają do głębokich warstw skóry. Mikronakłuwanie powoduje minimalne uszkodzenie skóry bez usuwania warstwy zdrowego naskórka, jak to się dzieje w przypadku technik laserowych. Ze względu na fakt, iż naskórek pozostaje nienaruszony, czas gojenia jest bardzo krótki. Na następny dzień po zabiegu możesz śmiało iść do pracy.
Stymulacja mikroigłami skutkuje zwiększoną produkcją kolagenu. Miliony mikroskopijnych kanalików aktywują proces gojenia się powstałych mikrouszkodzeń i przyspieszają indukcję naturalnego kolagenu.
Po zabiegu twoja skóra będzie podrażniona, zaczerwieniona, czasami pojawia się lekki obrzęk. Taki stan może utrzymać się do kilku godzin po zabiegu.
Zazwyczaj na następny dzień możesz śmiało iść do pracy, pamiętając o ochronie przeciwsłonecznej oraz makijażu.

Frakcjonowanie mikroigłowe dr Pen – na jakie problemy pomaga?

– zmarszczki i bruzdy każdej głębokości,
– osłabiony owal twarzy,
– blizny i niedoskonałości skóry
– suchość, odwodnienie skóry,
– okolica oka – zmarszczki, cienie, worki, opadające powieki
– utrata jędrności skóry także w obszarze szyja,
– utrata jędrności biustu,
– rozstępy ciało a także biust

Frakcjonowanie mikroigłowe dr Pen – substancje aktywne

Dzięki stosowaniu substancji aktywnych wprowadzanych w skórę podczas zabiegu  skóra staje się silnie nawilżona, odżywiona i złuszczona. Redukujemy najtrudniejsze przebarwienia, blizny potrądzikowe, plamy starcze, tłustość czy odwodnienie skóry.
Jeśli powierzchowne złuszczanie kwasami nie odniosło efektu – mikronakłucia idealnie z tym problemem sobie poradzą.
Podczas terapii stosujemy tylko preparaty przebadane i bezpieczne do stosowania w zabiegach mezoterapii mikroigłowej. Wykorzystujemy unikalne, skoncentrowane preparaty o jakości farmaceutycznej. Celem jest rozwiązywanie problemów skórnych takich jak blizny, zmarszczki, przebarwienia, zniszczenia wywołane promieniowaniem UV, odwodnienie. Ampułki są sterylne, nie zawierają konserwantów, mają pH biozgodne ze skórą. Formuła zawiera antyoksydacyjny kompleks multipeptydowy.

Frakcjonowanie mikroigłowe zasada działania

Frakcjonowanie mikroigłowe dr Pen – ilość zabiegów:

Ilość zabiegów, które należy wykonać dla maksymalnego efektu, jest zależna od indywidualnego stanu twojej skóry. Jednak już po pierwszym zabiegu skóra jest lepiej napięta, rozjaśniona  i mocniejsza. Jeśli oczekujesz pełnej odnowy i odmłodzenia swojej skóry, to załóż wykonanie serii zabiegowej. Najczęściej polecamy wykonać 6 zabiegów w serii, ale już jeden daje widoczne efekty. W zależności od rodzaju skóry oraz stosowanych preparatów, zabiegi powtarzamy co 14 -21 dni. Po zakończeniu serii wskazane są zabiegi podtrzymujące efekt np.: 1 raz na kwartał. Częstotliwość wizyt uzależniona jest przede wszystkim od stanu skóry. Bardziej niedożywiona i zniszczona będzie potrzebowała więcej uwagi.

Frakcjonowanie mikroigłowe dr Pen – przeciwwskazania:

  • alergia, uczulenie w miejscu wykonywania zabiegu
  • ciąża, okres karmienia piersią
  • niewyrównana cukrzyca
  • stany zapalne na skórze, opryszczka
  • choroby nowotworowe
  • stosowanie leków przeciwzakrzepowych (należy odstawić 5 dni przed planowanym zabiegiem)

Frakcjonowanie mikroigłowe dr Pen – postępowanie po zabiegu:

1. 4 godziny po zabiegu, twarz można umyć według wskazań kosmetologa
2. Przed wyjściem z domu koniecznie nałóż krem z filtrem min 30 SPF. Ochrona przeciwsłoneczna kontynuuj przez cały okres serii zabiegowej oraz 30 dni po ostatnim zabiegu.
3. W trakcie regeneracji po zabiegu i po usunięciu wierzchniej warstwy rogowej naskórka w trakcie peelingu, skóra czasowo staje się sucha. Pamiętaj aby zwiększyć ilość wypijanej wody lub herbatek ziołowych oraz przestrzegać zaleceń pielęgnacyjnych, które otrzymasz od kosmetologa
4. Jeżeli używa się profesjonalnych produktów łagodzących po zabiegach estetycznych, ewentualne uczucie podrażniania, swędzenia będzie mniej odczuwalne (przez 1~2 dni).
5. Przez 1~2 dni po zabiegu unikaj sauny, basenu,termy,  gorących kąpieli i picia alkoholu.
6. W dniu zabiegu nie nakładaj makijażu (tuż po zabiegu – następnego dnia już możesz 🙂
7. Pij dużo wody, unikaj słońca i szczególnie zadbaj o domową pielęgnację twarzy a efekty przerosną twoje oczekiwania.

Frakcyjna Mezoterapia Mikroigłowa dr Pen

CENNIK

OBSZAR CENA REGULARNA
Twarz 350,00 zł
Szyja 280,00 zł
Dekolt 350,00 zł
Okolica oczu lub ust 250,00 zł
Twarz + Szyja 370,00 zł
Twarz + Szyja + Dekolt 450,00 zł
Biust + Dekolt 550,00 zł

Zastanawiasz się, który z naszych zabiegów będzie dla Ciebie najlepszy?

Zapraszamy na konsultacje- Nasi kosmetolodzy pomogą we właściwym wyborze!

Udostępnij