Site Logotype
Brak kategorii

Program Piękna Mama

Piękna Mama – zabiegi po ciąży….

Sprawdź jak możesz poprawić wygląd ciała po ciąży i połogu.

Po okresie ciąży i urodzeniu dziecka powrót do pięknej figury nie jest łatwy, zwłaszcza, że natura programuje kobiece ciało na gromadzenie tkanki tłuszczowej.
Cóż więc możesz zrobić aby wspomóc swój organizm w dążeniu do formy? Jak wybrać właściwe zabiegi na ciało po ciąży?

Rozstępy

Powstają w wyniku nadmiernego rozciągania się skóry i dotyczą nie tylko obszaru brzucha i talii ale także pośladków czy ud.
Bez względu na to w jakim pojawią się obszarze, musisz wiedzieć, że rozstępy samoistnie nie znikną. Ponieważ jest to głębokie uszkodzenie struktury skóry, to nie wystarczy smarowanie (nawet super drogim preparatem) czy masowanie tego obszaru – niezbędne są profesjonalne zabiegi, które będą w stanie dotrzeć w głąb rozstępów aby skutecznie je zredukować.

Więcej na temat rozstępów i zabiegów na rozstępy znajdziesz na naszym blogu.Karboksyterapia rozstępy

 Wiotka skóra na brzuchu

Kiedy w twoim brzuchu rośnie nowe życie, skóra musi elastycznie reagować. Niestety po porodzie tkanka nie jest w stanie samodzielnie powrócić do wyglądu sprzed ciąży.
Oczywiście im jesteś młodsza, tym twoje ciało ma większą zdolność do regeneracji i fibroblasty produkują więcej kolagenu i elastyny, które gwarantują sprężystość skóry. Jeśli wspomożesz ciało regularnym masażem i dobrym preparatem, to z pewnością zauważysz efekty.
Jeśli z kolei jesteś po kolejnej ciąży lub jesteś w wieku 30+, to z pewnością twoje ciało będzie potrzebować profesjonalnego wsparcia w powrocie do formy. Dlaczego? Po 25 roku życie fibroblasty, zwalniają produkcję nowych włókien kolagenowych i elastycznych a tym samym skóra ma coraz mniejszą zdolność do regeneracji i wymaga wsparcia.
Dlatego jest twoim problemem jest luźna, wiotka tkanka, to doskonałym rozwiązaniem będą zabiegi, których celem będzie lifting istniejących włókien kolagenowych oraz stymulacja produkcji nowych. Polecamy idealne zabiegi po ciąży:

Nadmiar tkanki tłuszczowej

Jeśli w trakcie ciąży przybrałaś na wadze i marzysz o pozbyciu się nadmiaru centymetrów koniecznie sprawdź nasze zabiegi modelujące sylwetkę. Polecamy szczególnie nasze Programy Odchudzające, które są miksem najlepszych zabiegów na ciało a dodatkowo są w atrakcyjnej cenie.

Dodatkowo zadbaj o odpowiednie nawadnianie organizmu, regularność posiłków i choć odrobinę aktywności fizycznej.
Ponieważ każda z Pań ma różne potrzeby – zapraszamy na konsultacje do naszych specjalistów!
Dobierzemy rodzaj i ilość zabiegów – stworzymy specjalnie dla Ciebie Program Piękna Mama.
Zadzwoń już DZIŚ 661 12 99 92

Udostępnij